Sutrikęs mano širdies ritmas

Širdis – svarbiausias žmogaus raumuo, todėl pritrūkus magnio, gali sustreikuoti jo veikla ir atsirasti aritmija. JAV ir Vokietijoje atlikti tyrimai parodė, kad mineralai yra svarbus deramo širdies darbo garantijos veiksnys. Pasireiškianti širdies aritmija, kuri dažniausiai tampa infarkto priežastimi, yra susijusi su per mažu magnio kiekiu organizme, todėl susiduriantiems su širdies ritmo sutrikimais, ekspertai pataria magnį vartoti reguliariai.

Pagrindinė širdies aritmijų gydymo indikacija yra ūmios mirties dėl širdies patologijos profilaktika ir sunkių simptomų šalinimas. Magnio antiaritminis poveikis jau seniai žinomas. Šis mineralas skiriamas esant tam tikroms aritmijų formoms. Keliais tyrimais nustatytas parenterinio magnio antiaritminis poveikis pacientams, kurių organizme buvo aptiktas normalus magnio kiekis arba magnio nepakankamumas.

Magnio poveikis, esant aritmijai ir miokardo infarktui:

  • fiziologinis kalcio antagonistas;
  • membranas stabilizuojantis poveikis;
  • transmiterių (adrenalino ir noradrenalino) išsiskyrimo slopinimas;
  • nuo ATF priklausančių fermentų kofaktoriaus funkcija.

Gydomasis magnio, kaip antiaritminio vaisto, poveikis, nepriklausomai nuo to, ar organizmui trūko magnio ar ne, buvo stebėtas keliais tyrimais. Magnio poveikis sergant aritmijomis, krūtinės angina ir ištikus miokardo infarktui remiasi fiziologiniu kalcio antagonizmu, membranas stabilizuojančiu poveikiu, transmiterių atsipalaidavimo slopinimu, krūvio širdžiai dėl periferinio ir sisteminio kraujagyslių išsiplėtimo mažinimu bei trombocitų agregacijos slopinimu. Todėl verta apsvarstyti magnio vartojimo galimybę kasdieniame darbe.

mes jums rekomenduojame
MAGNESIUM - DIASPORAL
295,7 mg/5 mg GERIAMOJO TIRPALO GRANULĖS

Vartojamas tik kartą per dieną

Greitai įsisavinamas ir veiksmingas

Be dirbtinių saldiklių ir dažiklių

Pašalina mėšlungį ir kojų įtampą

Pasirinkite aktualiausią teiginį ir sužinokite, kaip magnis Jums galėtų padėti.

01

Kankina mėšlungis

Kojų mėšlungis yra ne tik nemalonus, bet ir labai skausmingas. Tai tipiškas magnio trūkumo simptomas.

02

Dažnai skauda galvą

Viena iš galvos skausmo grupių yra susijusi su nervine įtampa raumenų srityje aplink kaklą ir pečius, kurią sukelia magnio trūkumas.

03

Sergu diabetu

Diabetu sergantys žmonės dažnai vartoja papildomų vaistų, kurie neigiamai veikia magnio koncentraciją žmogaus organizme.

04

Maitinu kūdikį krūtimi

Maitinimo periodu mamos organizmas įvairių maistinių medžiagų suvartoja daugiau, todėl patartina pasirūpinti papildomu jų kiekiu, taip pat ir magniu.

05

Intensyviai sportuoju

Magnio trūkumas gali sulėtinti organizmo metabolizmą ir neigiamai paveikti sporto rezultatus.

06

Sutrikęs mano širdies ritmas

Širdis – svarbiausias žmogaus raumuo, todėl pritrūkus magnio, gali sustreikuoti jo veikla ir atsirasti aritmija.

07

Laukiuosi vaiko

Dėl suaktyvėjusio metabolizmo nėščios moters organizmas per inkstus pašalina 25 % daugiau magnio nei įprastai, todėl jo atsargos organizme senka ypač greitai.