Sergu diabetu

Diabetu sergantys žmonės dažnai vartoja papildomų vaistų, kurie neigiamai veikia magnio koncentraciją žmogaus organizme, todėl magnio vartojimas gali padėti apsisaugoti nuo papildomų sveikatos sutrikimų.

Daugybe mokslinių tyrimų nustatyta, kad mažas magnio kiekis kraujyje rodo padidintą riziką susirgti cukriniu (antrojo tipo) diabetu, o didesnis kiekis šią riziką sumažina. Papildomi 100 mg magnio per dieną sumažina diabeto riziką 15 %. Be to, magnio vartojimas sergant diabetu, mažina tikimybę išsivystyti tokioms diabeto komplikacijoms, kaip kraujagyslių ligos.

Magnio trūkumas gali pasireikšti ir be hypomagnezijos kraujyje. Neseniai įrodyta, kad vyresnio amžiaus žmonėms, sergantiems diabetu, būdingesnė hypomagnezija, o, lyginant su sveikais žmonėmis, jų organizmo magnio atsargos yra lengviau ir greičiau prarandamos. Taip vyksta dėl to, kad žmonės suvartoja mažiau magnio ir jo daugiau pašalinama su šlapimu.

Svarbu tai, kad magnio vartojimas didina gliukozės toleravimą ir jautrumą insulinui. Su maistu gaunamas magnis yra organinės, pvz., magnio citrato, formos. Jis randamas organizme kaip atkurianti ir stiprinanti organizmą medžiaga, todėl magnio citratas veikia greitai ir švelniai.

mes jums rekomenduojame
MAGNESIUM - DIASPORAL
400 mg GERIAMOJO TIRPALO MILTELIAI

Vartojamas tik kartą per dieną

Greitai įsisavinamas ir veiksmingas

Be dirbtinių saldiklių ir dažiklių

Pašalina mėšlungį ir kojų įtampą

Pasirinkite aktualiausią teiginį ir sužinokite, kaip magnis Jums galėtų padėti.

01

Kankina mėšlungis

Kojų mėšlungis yra ne tik nemalonus, bet ir labai skausmingas. Tai tipiškas magnio trūkumo simptomas.

02

Dažnai skauda galvą

Viena iš galvos skausmo grupių yra susijusi su nervine įtampa raumenų srityje aplink kaklą ir pečius, kurią sukelia magnio trūkumas.

03

Sergu diabetu

Diabetu sergantys žmonės dažnai vartoja papildomų vaistų, kurie neigiamai veikia magnio koncentraciją žmogaus organizme.

04

Maitinu kūdikį krūtimi

Maitinimo periodu mamos organizmas įvairių maistinių medžiagų suvartoja daugiau, todėl patartina pasirūpinti papildomu jų kiekiu, taip pat ir magniu.

05

Intensyviai sportuoju

Magnio trūkumas gali sulėtinti organizmo metabolizmą ir neigiamai paveikti sporto rezultatus.

06

Sutrikęs mano širdies ritmas

Širdis – svarbiausias žmogaus raumuo, todėl pritrūkus magnio, gali sustreikuoti jo veikla ir atsirasti aritmija.

07

Laukiuosi vaiko

Dėl suaktyvėjusio metabolizmo nėščios moters organizmas per inkstus pašalina 25 % daugiau magnio nei įprastai, todėl jo atsargos organizme senka ypač greitai.