Kankina mėšlungis

Kojų mėšlungis yra ne tik nemalonus, bet ir labai skausmingas. Tai tipiškas magnio trūkumo simptomas. Dažnai jis sutrikdo mūsų miegą, nes įvyksta naktį arba anksti ryte.

Su amžiumi mėšlungis padažnėja, todėl vyresnio amžiaus pacientai dažniau skundžiasi šiuo simptomu. Tačiau kojų mėšlungis bei raumenų įtempimas taip pat būdingi ir diabetikams bei sportuojantiems asmenims, ypač tiems, kurie užsiima daug ištvermės reikalaujančiomis sporto šakomis. Prakaitavimas ypač sustiprina magnio sumažėjimą organizme, todėl jo trūkumas ilgainiui gali paveikti sportininkų rezultatus. Visgi, magnio trūkumas gali būti kompensuotas reguliariai jį vartojant papildomai.

Kad būtų išvengta kojų mėšlungio, magnis turi būti vartojamas didelėmis dozėmis ir ilgą laiką. Jei inkstai sveiki, magnis gali būti vartojamas ilgą laiką, nes tokiu atveju jo perteklius lengvai pašalinamas.

Kojų mėšlungis ir spazmai dažniausiai atsiranda ne dėl staigaus magnio stygiaus, o dėl chroniško jo trūkumo. Tinkamai parinkta magnio dozė ir magnio forma gali greitai ir efektyviai pašalinti simptomus. Tačiau tik vartojant magnį ilgą laiką yra pašalinama pagrindinė jo trūkumo priežastis ir užtikrinamas išliekantis teigiamas poveikis.

mes jums rekomenduojame
MAGNESIUM - DIASPORAL
98,6 mg KIETOSIOS PASTILĖS

Vartojamas tik kartą per dieną

Greitai įsisavinamas ir veiksmingas

Be dirbtinių saldiklių ir dažiklių

Pašalina mėšlungį ir kojų įtampą

Pasirinkite aktualiausią teiginį ir sužinokite, kaip magnis Jums galėtų padėti.

01

Kankina mėšlungis

Kojų mėšlungis yra ne tik nemalonus, bet ir labai skausmingas. Tai tipiškas magnio trūkumo simptomas.

02

Dažnai skauda galvą

Viena iš galvos skausmo grupių yra susijusi su nervine įtampa raumenų srityje aplink kaklą ir pečius, kurią sukelia magnio trūkumas.

03

Sergu diabetu

Diabetu sergantys žmonės dažnai vartoja papildomų vaistų, kurie neigiamai veikia magnio koncentraciją žmogaus organizme.

04

Maitinu kūdikį krūtimi

Maitinimo periodu mamos organizmas įvairių maistinių medžiagų suvartoja daugiau, todėl patartina pasirūpinti papildomu jų kiekiu, taip pat ir magniu.

05

Intensyviai sportuoju

Magnio trūkumas gali sulėtinti organizmo metabolizmą ir neigiamai paveikti sporto rezultatus.

06

Sutrikęs mano širdies ritmas

Širdis – svarbiausias žmogaus raumuo, todėl pritrūkus magnio, gali sustreikuoti jo veikla ir atsirasti aritmija.

07

Laukiuosi vaiko

Dėl suaktyvėjusio metabolizmo nėščios moters organizmas per inkstus pašalina 25 % daugiau magnio nei įprastai, todėl jo atsargos organizme senka ypač greitai.